XV Koncert Chwały

Światło

15 czerwca plac zamkowy

Godz. 19.00
  • slider2
  • slider4
  • slider_photo4

XV Koncert Chwały był wyjątkowy. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i dotarli na Plac Zamkowy, a było nas ok. 15 tys. Stworzyliśmy wyjątkową wspólnotę. Modlitwa, śpiew i taniec sprawiły, że atmosfera jubileuszowego Koncertu była niesamowita. Dziękuję, że byliście!

Podziękowania należą się także tym, którzy wsparli to dzieło. Niezawodni okazali się w tej kwestii: Miasto Lublin, MPK Lublin, Urząd Marszałkowski, MajMax, Apus, Advecity, Motor Lublin – Żużel.

Wielkie słowa podziękowań kieruję także do naszych lubelskich mediów – to dzięki Wam tak wiele osób mogło usłyszeć i przeczytać o XV Koncercie Chwały. TVP3 Lublin, Polskie Radio Lublin, Radio Plus Lublin, Radio Centrum, Dziennik Wschodni, Kurier Lubelski, Gość Niedzielny, Niedziela – wielkie dzięki.

Artyści – do nich też kieruje słowa podziękowania. Natalia Kukulska, Gospel Rain, Mariusz Matera, wspólnota Guadalupe i Chór dla Jezusa – dziękuję, że stworzyliście tak piękne widowisko muzyczne, a jednocześnie atmosferę do modlitwy i uwielbienia. Słowa uznania należą się ekipom technicznym, które przez kilka dni pracowały nad przygotowaniem sceny, nagłośnienia czy oświetlenia.

Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania XV Koncertu Chwały DZIĘKUJĘ

ks. Mirek

Skomentuj

avatar

Current day month ye@r *

Udostępnij

Nie znaleziono wpisów

Organizator

Patronat honorowy

Partnerzy

">MPK Lublin

Patronat medialny