Natalia Kukulska, Mariusz Matera, Guadalupe, Gospel Rain i Chór dla Jezusa – to oni wystąpią na XV Koncercie Chwały.

Głównym gościem koncertu będzie Natalia Kukulska, jedna z najbardziej niezwykłych, nietuzinkowych postaci polskiej sceny muzycznej. Od dwóch dekad stała się wzorem wokalnej doskonałości, muzycznej wrażliwości i kreatywności. Przez kolejne płyty, niezwykłe piosenki stała się jedną z największych gwiazd wśród polskich artystów, zachowując wciąż niespotykaną skromność, wrażliwość i otwarcie na sprawy i wartości, które nie przemijają.

W Lublinie zaśpiewa także Mariusz MATERA, charyzmatyczny wokalista, prawdopodobnie jedyny w Polsce, który potrafi wyśpiewać psalmy zarówno w polskich, angielskich czy hebrajskich wersjach.

XV Koncert Chwały otworzy natomiast lubelska formacja GUADALUPE. Formacja swoim śpiewem uwielbia Boga razem z Maryją! W grupie występują nie tylko dorośli, ale też dzieci i młodzież! Zespół Guadalupe, będący własnością Maryi, pragnie, tak jak Ona, nieść Jezusa światu i uwielbiać Go, szczególnie w darze życia.

Gospel Rain– jest z nami od początku historii Koncertów Chwały. Ich piosenki i aranżacje stały się znakiem rozpoznawczym koncertu. Specyfikę koncertu tworzyć będzie, jak co roku, energetyczna muzyka, łącząca w nowych aranżacjach wpływy gospel, prasie&worship, hip-hopu czy brzmień gitarowych.

Na scenie śpiewać będzie równocześnie 150 chórzystów, w tym ponad stuosobowy, CHÓR DLA JEZUSA,  stworzony specjalnie na tę okazję.

XV Koncert Chwały 15 czerwca 2017 r. na Placu Zamkowym w Lublinie – do zobaczenia. dch

Kontakt

Ks. Mirosław ŁADNIAK
Dyrektor koncertu
m.ladniak@diecezja.lublin.pl

Formularz

Nowe pole

Dojazd

Koncert Chwały

Zaprojektowane przez